logo budimet biale

KONSTRUKCJE STALOWE

INSTALACJE PRZEMYSŁOWE

PRACE SPAWALNICZE

Kilka słów o firmie

BUDIMET

Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych

Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych BUDIMET z siedzibą w Brzegu Dolnym oferuje swoje usługi od 2007 r. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana, stabilna i doświadczona kadra. W rezultacie jednoznacznie przekłada się to na zaufanie oraz wieloletnią współpracę z czołowymi partnerami na rynku krajowym sektora przemysłowego. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwala nam działać w sposób efektywny i stabilny w sektorach budownictwa przemysłu energetycznego, chemicznego i hutniczego.

Strategicznym celem firmy jest wykonywanie usług, które w sposób optymalny łączą jakość, cenę i czas! Stawiamy na ciągły rozwój – nieustannie inwestujemy w zaplecze techniczne i potencjał ludzki. Dążymy do zaspokojenia oczekiwań Klienta i kompleksowej realizacji jego potrzeb. Wdrożone przez nas metody organizacji pracy i zarządzania pozwalają na osiągnięcie najwyższych standardów w pracach zespołowych i indywidualnych.

instalacja gazu ziemnego hmg

Profesjonalizm w każdym calu

- Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizowanie unikalnych projektów, które wykonujemy na specjalne zamówienia klientów. Skutecznie podejmujemy się skomplikowanych tematów i zawsze osiągamy zaplanowany cel.

- Oferujemy wysoki poziom specjalizacji w zakresie świadczonych usług dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłym podnoszeniu kwalifikacji kadry pracowniczej. Posiadamy liczne certyfikaty oraz uprawnienia w branży spawalniczej.

NASI KLIENCI

nasi klienci

nasi klienci 2

Skontaktuj się: zadzwoń lub napisz!

logo budimet

Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych BUDIMET

DANE KONTAKTOWE

Adres: ul. Zachodnia 4/10,
56-120 Brzeg Dolny

NIP: 9880256379

REGON: 020607382

Telefon: +48 888 315 578

E-mail: biuro@budimet.pl

Biuro czynne:
Pon. - pt. 7:00 - 16:00

© Copyright Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych BUDIMET | Tel: +48 888 318 578 | NIP: 9880256379

Rurociągi przemysłowe i technologiczne; remonty aparatury przemysłowej i technologicznej; wykonanie i montaż konstrukcji stalowych; remonty i modernizacje: młynów węglowych, surowca, podajników, wentylatorów, podgrzewaczy obrotowych powietrza; wymienniki ciepła i kalcynatory; modernizacja maszyn i aparatury przemysłowej, prace demontażowe, wyburzenia obiektów i aparatury przemysłowej, usługi spawalnicze, roboty antykorozyjne, usługi projektowe.

POLITYKA PRYWATNOŚCIProjekt i wykonanie: WIT